XIX edycja konkursu : „Więcej życia w życiu. Tradycje kulinarne Seniorów” – Lipianka.
poniedziałek, 12 września 2022

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie, wraz z współorganizatorem  zaprasza do wzięcia udziału w konkursie.
Warunki uczestnictwa:
1. W konkursie mogą wziąć udział Seniorzy (kobiety od lat 55, mężczyźni od lat 60) z województwa mazowieckiego.
2. Termin i miejsce konkursu:12 października 2022 r. w Ośrodku Edukacji Regionalnej w Lipiance.

Godz.10.00 – przyjazd uczestników na konkurs i przygotowanie prezentacji potrawy.
Godz. 11.00 – rozpoczęcie uroczystości
Godz. 13.00 – rozstrzygnięcie konkursu kulinarnego i wręczenie nagród. Wspólna biesiada.

Uczestnicy konkursu przygotowują 1 potrawę charakterystyczną dla regionu Mazowsze z wybranej jednej kategorii:

• potrawy pochodzenia zwierzęcego i roślinnego (dania główne, zupy, przystawki)
  • ciasta i desery
  • sałatki i surówki
  • napój bezalkoholowy lub alkoholowy,

Współorganizatorem oraz fundatorem nagród jest Powiat Ostrołęcki.
Na zgłoszenia czekamy do 30 WRZEŚNIA

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!!!! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia należy dokonać u Organizatora: Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie, ul. Szkolna 16a, 07-440 Goworowo, tel/fax 29 76 15 246, goksirgoworowo@op.pl

regulamin

karta zgłoszeniowa