Aktualności

Jeśli spotkaliście na swojej drodze papieża Jana Pawła II, uczestniczyliście w audiencji, pielgrzymce lub  we mszy świętej przez niego celebrowanej, napiszcie o tym do nas.

09.06.2020

Zapraszamy amatorskie zespoły grające muzykę rockową ( wyłącznie na żywo) do udziału w przeglądzie „Goworowo na Rockowo”.

W związku ze stanem epidemicznym tegoroczna XXV edycja wydarzenia będzie miała odmienną formułę (bez udziału publiczności). Zespoły zgłaszają się na „starych” zasadach, tzn. wypełniają i odsyłają kartę zgłoszeniową wraz z niezbędnymi oświadczeniami. Następnie w drodze losowania ustalony zostanie harmonogram występów.

19.05.2020

„Działamy na rzecz ochrony klimatu” to tegoroczne hasło Dnia Ziemi, który obchodziliśmy 22 kwietnia.
Wszystkim osobom, które wzięły udział w facebookowym konkursie ogłoszonym przez GOKSiR, serdecznie dziękujemy. Cieszymy się bardzo, że dbacie o środowisko i czujecie się za nie odpowiedzialni 🙂
Karolina Łazicka Malwina Wojewódzka Marta Pełtak Barbara Walczak Daniel Łazicki Kuśmierczyk Arek Milena Kuczyńska Barbara
To zdjęcia zrobione podczas dostarczania nagród, czyli roślin miododajnych

18.05.2020

W niedzielę 17 maja podczas mszy świętej o godzinie 11, w kościele parafialnym w Goworowie został wyświetlony montaż słowno-muzyczny przedstawiający zdjęcia z pontyfikatu świętego Jana Pawła II, fragmenty filmików ze spotkań papieża Polaka z rodakami oraz wiersze recytowane przez uczniów Szkoły Podstawowej w Goworowie.

15.05.2020

Konkurs z okazji Dnia Polskiej Niezapominajki.

13.05.2020

Sejm RP  ustanowił rok 2020 Rokiem Świętego Jana Pawła II. Warto przypomnieć, że 18 maja 2020 roku będziemy obchodzić stulecie urodzin Karola Wojtyły, Ojca Świętego Jana Pawła II.

20.04.2020

22 kwietnia to święto Dnia Ziemi. Chcielibyśmy zachęcić Was – przedszkolaków, uczniów, dorosłych, seniorów do celebrowania tego święta w fotograficzny sposób.

Ze względu na ograniczoną możliwość korzystania z bezpośredniego i profesjonalnego doradztwa w celu składania różnego rodzaju wniosków, Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie przygotował dla państwa punkt doradztwa publicznego.

16.04.2020

Pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie, nie boją się groźnego przeciwnika! Już od kilku dni pracownicy odkrywają w sobie talenty krawieckie oraz modelarskie aby pomóc w walce z koronawirusem. Pierwsza partia przyłbic została przekazana samorządowi gminy Goworowo. Do swojej produkcji dołożyliśmy również obowiązkowe od 16 kwietnia br. maseczki ochronne, które zostaną przekazane mieszkańcom gminy Goworowo.

Piłka w grze! 1:0 dla GOKSiR w Goworowie!

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com