Aktualności

24.09.2020

XVII edycja najpyszniejszego konkursu : „Więcej życia w życiu. Tradycje kulinarne Seniorów” – Lipianka. 

19.08.2020

30 lipca i 18 sierpnia Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie zaprosił mieszkańców gminy do udziału w wycieczkach rowerowych. Pierwsza odbyła się trasą Goworowo-Szarłat-Goworowo. Druga oznaczonym, rowerowym szlakiem z Goworowa do Kruszewa.

19.08.2020

W ramach „Zielonych wakacji z GOKSiR” instruktorzy Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie wyjeżdżali  na spotkania z najmłodszymi mieszkańcami gminy Goworowo.

03.08.2020

1 sierpnia przy Ośrodku Edukacji Regionalnej w Lipiance odbyło się spotkanie dla członków KGW i Klubów Seniora z terenu powiatu ostrołęckiego Grupy zaprezentowały po 2 utwory muzyczne. Komisja Konkursowa oceniła poziom wykonawczy, brzmienie, aranżację i ogólne wrażenie artystyczne, a następnie wyłoniła zwycięzców. Po części konkursowej odbyło się wspólne biesiadowanie na świeżym powietrzu z tańcami przy kapeli grającej muzykę na żywo.

03.08.2020

Priorytetem działań było uaktywnienie społeczności lokalnej, zwłaszcza rolników i młodego pokolenia, aby poprzez ich osobiste zaangażowanie zadbać o rozwijanie zainteresowań oraz aktywne spędzanie czasu wolnego. Podczas całego projektu uczestnicy dowiadywali  się ciekawostek na temat pszczół oraz ich roli w przyrodzie.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com