Atrakcje 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
piątek, 10 stycznia 2020

Każdy Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Goworowie przynosi wiele atrakcji. A najcudowniejsze w tym wszystkim jest to, że to WY tworzycie te atrakcje. Wiecie jak ważne jest życie i zdrowie naszych najmniejszych pociech. Dlatego teraz kolej na Nas, abyśmy tego dnia włączyli się w wielką akcję tworzenia dobra.

12 stycznia – ten dzień będzie obfitował w mnóstwo atrakcji i licytacji.

Projekt Future is Now przygotował wirtualne okulary – alko gogle. Zniekształcony obraz, spowolnione ruchy oraz problem z oceną odległości to zaledwie mała część efektów, które możemy odczuć za pomocą tego urządzenia. Przetestuj i spróbuj w nich pokonać tor przeszkód.

Zapowiadają się wielkie emocje podczas meczu piłki siatkowej SAMORZADOWCY : RESZTA ŚWIATA. I Ty możesz zagrać. A kto zasili kadrę „SAMORZĄDOWCY”? Wójt Gminy, Sekretarz Gminy, Dyrektor ZSP, Dyrektor SP, Kierownik ZGK, i kto jeszcze to już dowiecie się gdy przyjdziecie kibicować. Zaczynamy grę o godz. 10:00 w hali Zespołu Szkół Powiatowych w Goworowie.

Każdy z Nas powinien znać podstawowe zasady pierwszej pomocy przedmedycznej, dlatego OSP w Goworowie zaprezentuje Nam taki pokaz! Kolejność działań, RKO, pozycja bezpieczna i wiele innych wskazówek potrzebnych do udzielenia pierwszej pomocy poznacie już na wielkim finale!

Druhowie OSP z Lipianki zaprezentują wóz ratowniczo – gaśniczy. To zapewne wielka frajda dla dzieci. Będzie można z bliska zobaczyć sprzęt, który strażacy wykorzystują na akcjach ratowniczych. Dodatkowo będzie można wziąć udział w przygotowanych przez strażaków konkurencjach, a jakich? Dowiecie się już na miejscu!

Właściciel firmy Pradox proponuje przejażdżkę małym samochodem terenowym. Gwarantujemy bezpieczną podróż.

Dla najmłodszych czeka słodka wata cukrowa. Nie tylko na odpuście ale także podczas Finału WOŚP  takie słodkości można skosztować. GOKSiR Zaprasza.

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Czas na licytacje. Jak już zdążyliśmy Was poznać to padają tu istne rekordy hojności.

Marek i Anna Dąbkowscy  przekazali zestaw fajerwerków, które zostaną wystrzelone o godz.20.00 jako światełko do nieba

Cukiernia – Piekarnia Romanowscy przekazuje na szczytny cel trzy torty okolicznościowe. Zapowiada się pyszna licytacja.

Własnoręcznie wykonane pudełka/szkatułki ozdobione techniką decoupage. Można w nich przechowywać biżuterię, nici lub inne „klamoty”. Mogą też być idealnym prezentem z okazji Dnia Babci. Przekazane przez Stowarzyszenie „Jesteśmy Betanią” i p. Annę Rurkę.

Kolejne rękodzieło! Jest to biała serweta o średnicy 55 cm wykonana na szydełku przez p. Ewę Dziełak z Koła Gospodyń Wiejskich „PIEROŻANKI” z Żabina.

Klub Strzelectwa Sportowego ,,OBROŃCA” w Troszynie przekazuję aż 15 kart startowych upoważniających do jednorazowego startu w Zawodach Strzeleckich. Tyko na naszym finale możecie ustrzelić takie okazje!

UWAGA! UWAGA! Takiej licytacji jeszcze u Nas nie było! Salon OSCAR w Ostrołęce przekazuje voucher na weekendowe wypożyczenie Opla Corsy! Przed wylicytowaniem będzie można odbyć jazdę próbną.

„AMP GOOL”  jest akademią piłkarską, w której grają dzieci z roczników 2014/13 i starsze. To właśnie Oni przekazują 3 vouchery na 3 miesiące treningów w Akademii AMP GOOL!

Firma „AURA” Marka Radeckiego przekazuje voucher na wynajęcie dmuchanej zjeżdżalni lub przyczepki z kulkami.

Future is Now przekazuje voucher na dwa treningi indywidualne lub dla grupy (max.6 osób) z możliwością ustalenia miejsca ich przeprowadzenia.

Klub Sportowy Orz Goworowo przekazał voucher na rok treningów w Akademii Piłkarskiej KS Orz Goworowo (kategoria Junior).

P.F.BAZA Szczepan Podleś przekazuje usługę wykonania kwietnika.

Gabinet Kosmetyczny MD Nails /Małgorzata Dudziec przekazuje na licytację w dniu finału 3 Vouchery na zabiegi kosmetyczne.

Jaw Pol przekazuje voucher na wypożyczenie przyczepek lekkich z plandeką lub bez na 10 dni! (możliwość wyboru dni) oraz na wypożyczenie specjalistycznej przyczepki (laweta i do przewozu zwierząt) na 5 dni! Termin realizacji 8 miesięcy.

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Artur Dudziec przekazuje 3 vouchery na przegląd techniczny oraz 3 vouchery na wymianę opon!

Sala Bankietowa Niebieskie Migdały przekazała Voucher /zaproszenie na Bal Ostatkowy dla pary (15.02.2020)

KAMEX przekazuje voucher na: wypożyczenie minikoparki z operatorem na 4h lub na wypożyczenie minikoparki bez operatora na 2 doby. Takie licytacje tylko u NAS na WOŚP!

Firma „Pradox” przekazała na licytację dwa bilety miesięczne na trasie Pasieki-Goworowo-Ostrołęka

Driver Bar przekazuje 2 vouchery na dowolną dużą pizzę!

Po zjedzonej pysznej pizzy od Driver Bar, będzie można potańczyć ZUMBĘ! Voucher na 3 zumby w tygodniu przekazuje Paweł Sky Skibiński, który osobiście poprowadzi zajęcia.

I kolejne vouchery mogą powędrować do WAS! Tym razem AHMOTO ADAM HOŁOZUBIEC oferuje: 3 vouchery na wiosenny kompleks/przegląd motocykla, oraz 3 vouchery na wymianę opon samochodów osobowych lub motocyklowych.

Właściciele Stajni koni sportowych „VIRITIM” w Szarłacie przekazują voucher na jazdę konno.

Milena Mateusiak przekazała Voucher na masaż klasyczny kręgosłupa (z dojazdem do domu).

Ewa Krawczak przekazała Voucher na koloryzację włosów w jej salonie fryzjerskim (Goworowo ul. Dulczewskiego 7).

Koło Gospodyń Wiejskich z Żabina „Pierożanki”  przekazało na licytację własnoręcznie wykonane skrzaty.

Podczas 28 Finału WOŚP będzie można wylicytować oryginalne gadżety, a wszystko to DLA DZIECIĘCEJ MEDYCYNY ZABIEGOWEJ!

12 stycznia. Tego dnia nie może Was zabraknąć.

Będziemy kwestować na ulicach Goworowa, Wąsewa, w Suchcicach, Kruszewie i Kuninie.

Będzie gorąco. Przygotowaliśmy parasole grzewcze, gorącą herbatę i zupę.

Dziękujemy, że już jesteście z Nami, dla dzieci.

Do zobaczenia w niedzielę.