„Aktywna wiosna” z nagrodami dla Was!
„Aktywna wiosna” z nagrodami dla Was!
piątek, 07 maja 2021

Zachęcamy wszystkich  do aktywności fizycznej w ramach akcji „Aktywna wiosna”.  Zbieramy kilometry biegając, spacerując, jeżdżąc na rowerze lub rolkach.

Akcja jest skierowana do dzieci, młodzieży, dorosłych. Sportowe wyzwanie można realizować także w grupach społecznych, np. seniorzy, rodziny, rówieśnicy, członkowie KGW, przyjaciele itp.

Celem akcji sportowej pn. „Aktywna wiosna” jest zachęcenie mieszkańców powiatu ostrołęckiego do podejmowania aktywności fizycznej i propagowanie zdrowego stylu życia. Czas pandemii znacznie obniżył poziomu sprawności ruchowej, wydolności organizmu, co wpływa na pogorszenie ogólnego stanu zdrowia fizycznego i psychicznego.

Akcja  ma za zadanie zmotywować dzieci, młodzież i dorosłych, grupy mieszkańców do podjęcia aktywności ruchowej. Dla najbardziej aktywnych osób będą nagrody!

Zadaniem uczestnika konkursu sportowego jest :

  1. wybranie jednej z dwóch kategorii sprawnościowych:

I. bieg lub marsz

II. jazda rowerem lub na rolkach

2. pokonanie wybranego dystansu i zarejestrowanie tego wysiłku za pomocą aplikacji https://www.strava.com/

Uczestnicy, którzy wykażą największą aktywność pod względem podjętych aktywności i pokonanych dystansów otrzymają nagrody.

Akcja trwa od 1.05.2021-31.05.2021

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Więcej informacji w regulaminie. Dopytaj także w GOKSiR w Goworowie, tel. 297615246

Regulamin

Tabela punktacji

Karta zgłoszenia

Karta zgłoszenia pdf

Akcja zorganizowana w ramach kampanii „Szkoła promująca zdrowie” przez Szkołę Podstawową w Goworowie i Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content