Goworowo na Rockowo
środa, 07 lipca 2021

GOWOROWO NA ROCKOWO

Po raz XXVI w gminie Goworowo melodyjnie zatrzęsła się ziemia!

4 lipca 2021r. o godz. 17:00 rozpoczął się konkursu pod nazwą ‘’ Goworowo na Rockowo ‘’.

Mimo deszczowej pogody na naszej scenie zaprezentowały się cztery zespoły z różnych zakątków świata, a były to : Blue Hangover, The OrchestRose, Bezpresja oraz Ruina Bar.

Dorobek muzyczny zespołów, które wzięły udział w konkursie oceniała komisja konkursowa powołana przez organizatora w składzie:

Przemysław Zera – przewodniczący komisji

Adam Wołosz

Przemysław Cikacz

Mariusz Mierzejewski

Po zakończonej części konkursowej oraz burzliwych naradach komisji na podium znaleźli się :

I Miejsce : Ruina Bar

II Miejsce : Bezpresja

III Miejsce : Blue Hangover

IV Miejsce : The OrchestRose

Nie zabrakło również atrakcji dla mniejszych i większych. Podczas konkursu odbył się festiwal kolorów, który ubarwił nie tylko pochmurne niebo, ale również i nas ? A dla tych, którym energii nigdy nie brakuje, dostępny był bezpłatny park rozrywki oraz możliwość spływu kajakiem po malowniczej rzece Orz.

Akumulatory doładować można było przy stoisku KGW Pierożanki z Żabina, które serwowały pyszne przekąski.

Gościnnie wystąpił zespół Tupolev, który potężnym i barwnym brzmieniem zakończył XXVI edycję ‘’ Goworowo na Rockowo ‘’.

Wszystkim zespołom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorzy, współorganizatorzy, fundatorzy nagród.

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie, Powiat Ostrołęcki, PHU Pradox Michał Kaczmarczyk, Radio Oko, Zakład Gospodarki Komunalnej w Goworowie, KGW ‘’ Pierożanki ‘’ z Żabina, Osp Kruszewo, Osp Lipianka, wolontariusze.

Fot. Michał Kozłowski

Więcej zdjęć, niebawem ?