XXV edycja wydarzenia “Goworowo na Rockowo”
XXV edycja wydarzenia “Goworowo na Rockowo”
poniedziałek, 06 lipca 2020

5  lipca 2020r. odbyła się XXV, jubileuszowa edycja Przeglądu Goworowo na Rockowo. Była  inna niż dotychczasowe. Po pierwsze, przez pandemię wydarzenie miało formę on-line zamiast bezpośredniego kontaktu z publicznością. Zespoły grały w sali muzycznej Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie skąd prowadzona była transmisja. Po drugie, nie było z nami naszego kolegi, przyjaciela ś.p. Arkadiusza Kuśmierczyka, który przez kilkanaście lat koordynował to wydarzenie.

Przegląd Zespołów Goworowo na Rockowo ma na celu prezentację zespołów muzycznych, grających każdą odmianę muzyki rockowej oraz wymianę relacji i doświadczeń między zespołami.  Komisja powołana przez organizatora, w skład której wchodzili: Maciej Kosiorek, Adam Wołosz i Przemysław Zeraoceniła poziom wykonawczy, brzmienie, aranżację i ogólne wrażenie artystyczne z występu i zdecydowała, że na I miejscu uplasował się zespół Strefa 51, na II – Carol Markowsky, III miejsce zajął zespół Obciach, a wyróżnienie przyznano zespołowi Arka Arka.

Organizatorem wydarzenia był Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie. Nagrody dla zespołów sfinansował Powiat Ostrołęcki.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content