Turniej Tenisa Stołowego „Przyjaciele Patrykowi” w Goworowie
Turniej Tenisa Stołowego „Przyjaciele Patrykowi” w Goworowie
poniedziałek, 08 maja 2023

W niedzielę, 07.05.2023r.  w Goworowie, ponad czterdziestu zawodników – Przyjaciół Patryka Kruczyka wzięło udział w turnieju tenisa stołowego, który zorganizowali Przyjaciele Patryka oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie dla upamiętnienia  mieszkańca gminy Goworowo, utalentowanego tenisisty stołowego, uczestnika i zwycięzcy wielu turniejów, zawodnika Rzekunianki Rzekuń,  który zmarł w maju 2018 roku. Zawody rozegrane zostały w hali Zespołu Szkół Powiatowych w Goworowie, w kilku kategoriach.

To kolejna  edycja inicjatywy ku pamięci młodego sportowca, której pomysłodawcą jest przyjaciel od rakiety – Marcin Dudziec. Razem startowali w zawodach, nawet rangi międzynarodowej. W przeciągu dwóch tygodni po ogłoszeniu, turniej zdobył zainteresowanie grona sportowców, którzy znali się z Patrykiem, oraz tych, którzy tak jak on bardzo lubią grać w tenisa stołowego.

Do Goworowa przyjechali zawodnicy z województwa mazowieckiego i podlaskiego. Swoją obecnością zaszczycił mistrz polonijny Jan Klemendorf.

Poznajcie zwycięzców:

Kategoria do lat 16

1 miesjce Mateusiak A.

2 miejsce Kruczyk J.

3 miejsce Fronczyk A.

4 miejsce Bielarczyk F.

Kategoria 16+

1 miejsce Dudziec M.  

2 miejsce Drabot K.

3 miejsce Bielarczyk M.

Kategoria Open Kobiet

1 miejsce Szulecka R.

2  miejsce Purgał K.

3 miejsce Mieszkowska E.

Kategoria 50+

1 miejsce Klemendorf J.

2 miejsce Obidziński J.

3 miejsce Kostrzyński S.

Kategoria Open Mężczyzn

1 miejsce Dudziec M.

2  miejsce Obidziński J.

3 miejsce Piersa A.

4 miejsce Klemendorf J.

5 miejsce Jastrzębski M.

6 miejsce Puziński M.

Organizatorzy: Marcin Dudziec, Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie, Zespół Szkół Powiatowych w Goworowie.

Nagrody dla sportowców ufundowali: Starostwo Powiatowe w Ostrołęce, Wójt Gminy Goworowo, Mazowiecki Urząd Wojewódzki, Euforia sala bankietowa, LUKS Rzekunianka Rzekuń, PHU Bursztyn.

Dziękujemy za współpracę Zespołowi Szkół Powiatowych w Goworowie.

 

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content