Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

   ZIELONE CENTRUM GMINY - ZAGOSPODAROWANIE PRZESTRZENI I ODNOWIENIE GMINNEGO OŚRODKA KULTURY, SPORTU I REKREACJI W GOWOROWIE.

           

 

 

 

 

 

               

Projekt realizowany był od 05.05.2010 do 30 listopada 2011 roku. Całość operacji wyniosła 38887.00 zł.  Projekt został złożony do  Wojewódzkiego Urzędu Marszałkowskiego, Oś 4 Leader w ramach PROW 2007 – 2013 DZIAŁANIE 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju dla małych projektów.

                Głównym celem realizacji projektu było, podniesienie atrakcyjności i konkurencyjności miejscowości gminnej Goworowo, poprawa jakości życia społeczności wiejskiej, zaspokojenie potrzeb społecznych i kulturalnych mieszkańców obszarów wiejskich. 

Efektem tego będzie: zwiększenie udziału mieszkańców Goworowszczyzny i turystów w ofercie turystycznej, kulturalnej, sportowej i rekreacyjnej Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie, ułatwienie mieszkańcom i turystom dostępu do placówki, rozwój tożsamości społeczności wiejskiej oraz zachowanie specyfiki obszarów wiejskich.

                W ramach projektu wykonano następujące prace:

Odnowienie zniszczonej powierzchni części elewacji budynku Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji

   

 

Wymiany zniszczonego pokrycia dachowego dwóch tarasów wraz z uzupełnieniem jego konstrukcji metalowej.

   

 

 

 

Dodatkowo przy budynku zostały przebudowane schody wejściowe z obu stron budynku GOKSiR.

     

 

 

Na placu przy GOKSiR został wyprofilowany teren wraz z nasadzeniem zieleni z rodzimymi gatunkami kwiatów i krzewów.

     

Zagospodarowany plac z odnowionym budynkiem wpłynie na otwarcie dodatkowych ofert z dziedziny turystyki, kultury, sportu i rekreacji.

             

   Projekt ZIELONE CENTRUM GMINY - ZAGOSPODAROWANIE PRZESTRZENI I ODNOWIENIE GMINNEGO OŚRODKA KULTURY, SPORTU I REKREACJI W GOWOROWIE, został zrealizowany przy współpracy z Zakładem Gospodarki Komunalnej w Goworowie.

 

Zapraszamy do korzystania z nowych form oraz odwiedzenia galerii zdjęć z realizacji zadania.

 

 

 

 

 

 

Dodatkowe informacje