Edukacja w każdym CAL-u

„Edukacja w każdym CAL-u. Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji CAL

w Goworowie”

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji CAL w Goworowie zrealizował projekt „Edukacja w każdym CAL-u. Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji CAL w Goworowie” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w 2011 roku.

Działaniami projektowymi zostały objęte osoby: bezrobotne, nieaktywne zawodowo – w tym osoby uczące lub kształcące się, zatrudnieni – w tym rolnicy, zatrudnieni w administracji publicznej, pracownicy w szczególnie niekorzystnej sytuacji i osoby z terenów wiejskich.

W ramach projektu odbył się  m.in.

- kurs masarniczo-garmażeryjny,
- zajęcia warsztatowe przygotowywania tradycyjnych potraw,
- zajęcia warsztatowe estetycznego nakrywania stołu i dekorowania potraw
- kurs komputerowy,
- konferencja, uroczyste zakończenie działań.

Wszystkie formy wsparcia dla uczestników projektu było bezpłatne!

Kursantki uczestniczące w projekcie "Edukacja w każdym CAL-u" finansowanym przez UE zaprezentowały popisowe dania podczas  "Pożegnanie lata - Dożynki 2011" w Goworowie

Biuro Projektu:  Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie, ul. Szkolna 16a, 07-440 Goworowo, te/fax 29 76 15 246 w godz. 9 – 17

foto galeria