Noc pełna muzycznych atrakcji oraz kolejne zaręczyny na Nocy z Gwiazdami pod Gwiazdami w Szarłacie.

To już drugie takie miłosne wyznanie na imprezie Noc z gwiazdami pod gwiazdami w Szarłacie.

Tego roku uczynił to Paweł Dziełak z bukietem kwiatów w ręku i pierścionkiem oświadczył się Sylwi Groszyk. W takich okolicznościach nie sposób było odmówić…

Gwiazdy estrady muzyki tanecznej zgromadziły tłumy. Blisko 2500 osób bawiło się przy zespołach Buenos Ares i Jorrgus.

Na muzycznej scenie zagrał również zespół Weekend Show, Joanna Korzeniak,  a Dj Rawa zagrzewał publiczność do zabawy.

Dla gości Nocy z gwiazdami pod gwiazdami przygotowano atrakcje w postaci pokazu ćwiczeń jednostek OSP z gminy Goworowo, mecz w piłkę siatkową, park rozrywki.

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie, serdecznie dziękuje za pomoc w realizacji imprezy: Sołectwu i mieszkańcom wsi Szarłat, Zakładowi Gospodarki Komunalnej oraz Wolontariuszom.

Foto galeria